Mam na imię Jola.
Można by powiedzieć, że moje hobby to sport zwłaszcza koszykówka I biegi. Również lubię słuchać muzyki różnego rodzaju, oglądać ciekawe filmy jak i czytać wciągające książki. Wpisy na blogu przeważnie będą dotyczyć zdrowego trybu życia jak i sportu, który wpływa na nasze zdrowie i sylwetkę ale chciałabym żeby również pojawiły się posty, w których opisze zupełnie coś innego od sportu. Mam nadzieję, że posty przypadną wam do gustu. ;)
Za niedługo pojawi się kolejny wpis :)

też bardzo lubię czytać i oglądać filmy!
OdpowiedzUsuń/MAGSAILE/
OdpowiedzUsuńhej,czekam na kolejny post
super blog i zapraszam do siebie :)
dziękuje :)
UsuńHej :)
OdpowiedzUsuńPrzybyłam z aska (@motywacyjnyask) i myślę, że Twój blog ma szansę być jednym z fajniejszych :)) Mam nadzieję, że tak będzie, bo fit lifestyle to kompletnie moje klimaty i na pewno Cię jeszcze odwiedzę :* Póki co, życzę powodzenia w blogowaniu <3
Pozdrawiam, A.
Dziękuje ;* pozdrawiam
OdpowiedzUsuńCzekam na dalsze posty i rozwój bloga :)
OdpowiedzUsuńhttp://mylifeiswonderful9.blogspot.com/
:)
OdpowiedzUsuńhymm ja też bardzo lubię czytać . I czekam na kolejny post pozdrawiam M.J
OdpowiedzUsuńbardzo fajny blog pozdrawiam Kacper
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Usuńwspaniały blog ;) i czekam na kolejny post :*
OdpowiedzUsuńZ niecierpliwością czekam na kolejny wpis. Mam nadzieje, że spełnienie mojego noworocznego postanowienia będzie łatwiejsze. Pozdrawiam i obserwuję :>
OdpowiedzUsuńhttp://alittlebitforbeauty.blogspot.com/
Również pozdrawiam ;)
OdpowiedzUsuńile masz lat ?
OdpowiedzUsuńRocznikowo 17
Usuń