Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 8 listopada 2016

Cześć!



Jako że to mój pierwszy wpis na blogu, wypadałoby na samym wstępie powiedzieć kilka słów o sobie :)
Mam na imię Jola. 
Można by powiedzieć, że moje hobby to  sport zwłaszcza koszykówka I biegi. Również lubię słuchać muzyki różnego rodzaju, oglądać ciekawe filmy jak i czytać wciągające książki.  Wpisy na blogu przeważnie będą  dotyczyć zdrowego trybu życia jak i sportu, który wpływa na nasze zdrowie i sylwetkę ale chciałabym żeby również pojawiły się posty, w których opisze zupełnie coś innego od sportu. Mam nadzieję, że posty przypadną wam do gustu. ;) 
Za niedługo pojawi się kolejny wpis :) 


15 komentarzy:

  1. też bardzo lubię czytać i oglądać filmy!

    /MAGSAILE/

    OdpowiedzUsuń

  2. hej,czekam na kolejny post
    super blog i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej :)

    Przybyłam z aska (@motywacyjnyask) i myślę, że Twój blog ma szansę być jednym z fajniejszych :)) Mam nadzieję, że tak będzie, bo fit lifestyle to kompletnie moje klimaty i na pewno Cię jeszcze odwiedzę :* Póki co, życzę powodzenia w blogowaniu <3

    Pozdrawiam, A.

    OdpowiedzUsuń
  4. Czekam na dalsze posty i rozwój bloga :)
    http://mylifeiswonderful9.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. hymm ja też bardzo lubię czytać . I czekam na kolejny post pozdrawiam M.J

    OdpowiedzUsuń
  6. bardzo fajny blog pozdrawiam Kacper

    OdpowiedzUsuń
  7. wspaniały blog ;) i czekam na kolejny post :*

    OdpowiedzUsuń
  8. Z niecierpliwością czekam na kolejny wpis. Mam nadzieje, że spełnienie mojego noworocznego postanowienia będzie łatwiejsze. Pozdrawiam i obserwuję :>
    http://alittlebitforbeauty.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń