W dzisiejszym poście będzie coś innego od sportu. Można powiedzieć, że będzie to rozrywka a konkretnie chodzi mi o filmy, książki, muzyka itd.
Przedstawie wam książkę miesiąca, którą w ostatnim czasie przeczytałam, film, który jest wart obejrzenia i inne rzeczy.
Zacznę od piosenki miesiąca. Przeważnie słucham popu ale zdarza się, że słucham inne rodzaje muzyki. Do tej pory byłam i jestem fanką One direction ale zespół powoli się rozpada ale tutaj chciałabym się z wami podzielić inną piosenką, którą ostatnio częściej słucham:
Burak Yeter - Tuesday ft. Danelle Sandoval
Następnie będzie to film miesiąca. Na początku miał być film pt. "Split" ale będzie to "Ukryte piękno". Jest to dramat,w którym główny bohater popada w depresję, która jest wywołana stratą córki. A jego znajomi opracowują plan by wyleczyć stawił czoła rzeczywistości. Polecam żeby obejrzeć zwiastun a później obejrzeć film, który naprawdę daje dużo do myślenia.
Teraz przejdźmy do książki, która składa się z 4 części. Pierwsza część to: "Alicja w krainie Zombi", druga: "Alicja i lustro Zombi", trzecia: "Alicja królowa Zombi" i czwarta: "Alicja i uczta Zombi". Osobiście przeczytałam wszystkie 4 części i jednym słowem mogę je opisać, że są Super. Polecam je do przeczytania, na początku może być nie ciekawa ale jak zawsze w każdej książce. Mi również się tak wydawało i uważałam, że nie ma sensu dalej czytać książki ale przeczytałam do końca i nie żałuję. Ta książka naprawdę może wciągnąć.
Krótko mówiąc opowiada o Alicji, która w pewnym momencie traci rodzinę i zamieszkuje z dziadkami. Wszystko wydaje się takie proste ale jej tata widział Zombi i chciał przed nimi uchronić rodzinę. Alicja uważała, że przesadza bo nie mogła nigdzie wychodzić. Wkrótce zrozumiała, że to prawdą i stała się zabójczynią zombi. Można by było długo pisać bo tutaj naprawdę dużo się dzieje. Zabójcy mają prywatne życie i życie wywołując swoje duchy. Także zachęcam do przeczytania.
Na dzisiaj to tyle, do zobaczenia w kolejnym poście. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz