Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 29 stycznia 2017

Witajcie ponownie u mnie na blogu!

Niestety dzisiaj jest ostatni dzień ferii i trzeba jutro iść do szkoły. I znowu zaczyna się nauka. 
W dzisiejszym poście będą krótkie recenzje filmów, które polecam do obejrzenia. W poprzednim poście wspomniałam o filmie "Ukryte piękno" ale dzisiaj już o nim nie będę pisać. 

"183 metry strachu" 
 Główna bohaterka wyjeżdża do Meksyku po śmierci mamy, ponieważ ona tam przyjeżdżała surfować. Dziewczyna codziennie chodziła z deską pływać, wyjazd miał dla niej oznaczać wypoczynek ale było zupełnie inaczej.Gdy wypłynęła surfować dzieliło ją 200 m do brzegu ale wokół krąży rekin i wtedy zaczyna się walka o życie. Myślę, że podczas oglądania film dostarcza nam emocji i może trochę wzrasta nam adrenalina. Także warto go zobaczyć. 



 "Aplik@cja"
Jest to horror, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach umiera licealistka Nikki. Po pogrzebie dziewczyny piątka jej przyjaciół otrzymuje zaproszenie do pobrania tajemniczej aplikacji.  Komunikat o programie pochodzi z telefonu zmarłej. Chcąc rozwiązać zagadkę, nastolatki instalują aplikację na swoich komórkach. Wkrótce potem wszyscy zaczynają być terroryzowani przez złowrogą istotę.


"Home run" 

Głównym bohaterem filmu jest sławny baseballista, który od dłuższego czasu zmaga się z alkoholizmem.By zmienić swoje życie postanawia wrócić do domu rodzinnego i odbyć odwyk.
Na miejscu czeka go miła niespodzianka, gdyż znajduję pomoc, którą okazuje się trenowanie młodzików lokalnej drużyny.




 "Nerve" 

Nerve jest to gra, która rozpoczyna się pytaniem: jesteś Graczem czy Widzem? Polega na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać czyli przeżyć. Można powiedzieć, że  opowiada o własnym widzu. O wkręceniu w szaloną i niebezpieczną rozrywkę, która angażuje, przyciąga do ekranu. Po zakończeniu filmu możemy zdać sobie sprawę, jak bardzo głupie to było i musimy zwracać uwagę na to co robimy w internecie. 

 

"Obecność 2"

Thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw. Film jest dla osób, które szukają mocnych wrażeń i naprawdę dużo emocji. Nie jestem zbytnio fanką horrorów ale ten film mogę wam polecić. 



 Z takich szczegółowych opisów filmów to tyle ale wypisze jeszcze kilka, które też należą to tych, które polecam.

"Firmowa gwiazdka", "Sala samobójców", "Szczęki", "Więzień labiryntu: Próby ognia", "Çilek Kokusu", "No: 309"

Myślę, że to tyle ale na pewno wszystkich nie wymieniłam, ponieważ nie wszystkie, które oglądałam pamiętam. Jeśli któregoś z filmów nie oglądaliście to koniecznie zobaczcie. 

Do zobaczenia :) 


 

 

  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz